ISIC TOUR 2019 powered by Partners je u konce. Jaká byla?

V době, kdy se na fakulty českých VŠ neodvratně blíží zkouškové období a v kampusech začíná jít do tuhého, dorazila ISIC TOUR do svého cíle.

Mise ISIC TOUR byla opět splněna

ISIC TOUR 2019 powered by Partners letos navštívila 15 univerzit po celé ČR a přes 6 000 studentů si přišlo pro dárkový ISIC balíček. Zažili jsme slunce i déšť, babí léto i pořádnou kosu. Desítkám z vás jsme my a naši partneři udělali radost výhrou v jedné z mnoha soutěží a her.

A hlavně – ti, kteří mají ISIC nově, dostali všechny informace o benefitech a slevách. Ti ostřílenější „držitelé“ se pobavili na stáncích ISIC partnerů při různých hrách a soutěžích.

Hráli jsme o skútr a 77 skvělých cen

Na všech zastávkách TOUR jsme pilně fotili. Takže jestli vás zajímá, jak to na 15 zastávkách vypadalo, projděte si všechny fotogalerie.

Po celou dobu, kdy TOUR objížděla Česko, jste měli možnost zapojit se do Velké hry o elektrický skútr a dalších 77 cen. Stačilo si co nejpřesněji tipnout, kolik bude celkový počet platných průkazů ISIC na konci října. Vyhlášení soutěže proběhne již brzy, sledujte náš web, Facebook a Instagram.

Děkujeme také všem partnerům ISIC TOUR 2019:
Partners, Google Pay, Youtube Music, Student Agency, Alza, Case Logic, Woox, Tiger Energy Drink, Kotex, Albi, Kleenex, Racio, Vitaland, Uniqway a Promoteri.eu 👍

Přejeme vám spoustu skvělých zážitků s ISIC průkazy a těšíme se, až se zase potkáme na ISIC TOUR 2020! 💚

Autor
Veronika Vlachová